-
labubu lash tile
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD -
Lash Money Kit
Regular price $450.00 USDRegular priceUnit price perSale price $450.00 USD -
Lash Training
Regular price $1,600.00 USDRegular priceUnit price perSale price $1,600.00 USD -
lip gloss wands
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Sold outMatte Velvet Tray .03 CC
Regular price $15.70 USDRegular priceUnit price perSale price $15.70 USDSold out -
milkshake collection
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price perSale price $12.00 USD -
mink velvet "sample tray"
Regular price $6.20 USDRegular priceUnit price perSale price $6.20 USD -
MINK VELVET COLLECTION (.03 CC)
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
MINK VELVET COLLECTION (.05 CC)
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
MINK VELVET COLLECTION (.05 D)
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
mixed tray (.05 B)
Regular price $8.70 USDRegular priceUnit price perSale price $8.70 USD -
mixed tray (.05 CC)
Regular price $8.70 USDRegular priceUnit price perSale price $8.70 USD -
mixed tray (.05 D)
Regular price $8.70 USDRegular priceUnit price perSale price $8.70 USD -
mixed tray (.05 J)
Regular price $8.70 USDRegular priceUnit price perSale price $8.70 USD -
Off white LV
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD